środa, 25 września 2013

Ramka Ekologiczna

Mój pierwszy tutorial :) Banalny, prosty, zapewne dość chaotyczny. Spodobał mi się pomysł na ramkę więc postanowiłam sobie taką uczynić, przy okazji zrobiłam kilka zdjęć, a potem miałam pretekst do pobawienia się troszkę w programie graficznym :)

Dziękuję wszystkim za bardzo miłe komentarze pod parą ślubnych królików :)


poniedziałek, 16 września 2013

króliki ślubne


Przyszedł czas na prezentacje Państwa Króliczków :) Nad królikami ślubnymi pracowałam dość długo, szczególnie dużo czasu zajęło mi dopracowanie nosków. Wykonanie królików dało mi dużo, dużo radości. A najwięcej szczęścia - uśmiech pary młodej :) Pluszaki powędrowały do Agaty i Konrada - najwspanialszej pary roku. Młodzi wyglądali przecudowanie, a zabawę jaką nam zafundowali będę zawsze bardzo miło wspominać.

A teraz dużo zdjęć ;) Nie mogłam zminimalizować ich ilości. Ważna uroczystość, to i Państwa Królików trzeba docenić :)

króliczki w drodze do Pary Młodej :)

Agacie i Konradowi życzymy dużo szczęścia! Aby każdego dnia obdarzali się nawzajem miłością i radością oraz podążali przez życie z uśmiechem na twarzy, otoczeni wspaniałymi ludźmi  :)

Jeśli podobają wam się króliki, komentujcie, udostępniajcie, polecajcie :)) 
Polecam się na przyszłość :))

sobota, 14 września 2013

tajemniczo

Dawno mnie nie było. Bardzo dużo pracowałam, w pocie czoła dopracowywałam również mój nowy projekt. Efekty zobaczycie po weekendzie :) Na razie wstawiam jedynie zdjęcie zapowiadające. Delikatny dzbanuszek z kwiatami. Wzrost dzbanuszka to tylko 8,5cm! Uwielbiam, różne miniaturki, oraz powiększenia. Szaleje za takimi bibelotami :))


Witam również wszystkie nowe osoby - obserwujące :) Miło mi, że zostałyście na dłużej :)
Ciekawostki: Konik Morski i Rozgwiazdy znalazły nowy dom :) Zestaw powędrował do Pani Agnieszki z Wielgolasu Brzezińskiego. 

środa, 4 września 2013

morskie stworzenia

Gdy czytam blogi moich koleżanek, większość narzeka na gorszy niż latem nastrój, pogodę... Postanowiłam więc stworzyć coś delikatnego co przywoła wspomnienia z wakacji :)

Przedstawiam Konika Morskiego oraz dwie Rozgwiazdy :)

i jeszcze kilka letnich zdjęć z wakacji

Jeżeli bywacie w Trójmieście, bądź zamierzacie kiedyś się wybrać, polecam Manufakturę Ciuciu. Dzieci na pewno będą zachwycone. W Manufakturze można zobaczyć pokaz produkcji cukierków (fachowo nazywają się karmelkami). Ja jako teoretyczny znawca dziedziny cukierniczej, pierwszy raz zobaczyłam hak do przeciągania masy karmelowej :) Zdecydowanie nie spodziewałam się, że zobaczę go w takim miejscu :) Nie jestem również fanką "plastikowych ozdóbek" jednak laseczka cukrowa wyglądała genialnie :)


Przez przypadek udało mi się zakupić coś na co od bardzo dawna polowałam :) Półeczka na drobiazgi, dodatkowo przeszklona, żeby figurki się nie kurzyły. Zawsze chciałam taką półeczkę powiesić w pracowni i co jakiś czas zmieniać dekoracje. Jednakże, że pracowni nie posiadam, a całe moje królestwo i magazyn znajdują się w moim maleńkim pokoju, półeczkę będę musiała gdzieś wcisnąć. Na razie poczeka na malowanie :)


P.S. Przypominam, że NIAF NIAF jest również na facebooku. Zapraszam do polubienia fanpage'a :)