czwartek, grudnia 04, 2014

Króliczek dla Małej Madzi i Pomoc świąteczna

KOCHANI! Jeszcze tylko jeden dzień do końca zapisów na świąteczne Candy! 

Ostatnio jestem wyjątkowo mało aktywna szyciowo, a co za tym idzie blogowo. Mój przyjaciel żartuje ze mnie zawsze, że brakuje mi genów, które pomagają w odnalezieniu się w wirtualnym świecie. 
Do tego mamy grudzień, miesiąc, za którym nie przepadam, zaczynając od temperatury na zewnątrz, kończąc na bardzo przereklamowanych świętach. Święta po raz kolejny nie są takie jakie sobie wymarzyłam. 

Ale moje osobiste smutki są niczym w porównaniu ze smutkiem rodziców nie mogących z przyczyn finansowych zorganizować kolacji wigilijnej oraz kupić prezentów dla dzieci.
Zawsze tak bardzo mnie to rusza, że pół grudnia mam z głowy. Dlatego w tym roku przygotowałam dwie paczki, takie na jakie pozwolił mi portfel. Zazwyczaj przygotowywałam jedną paczkę, w tym roku zaś odmówiłam sobie kupienia kilku zbędnych rzeczy. Powstała paczka żywnościowa oraz paczka z prezentami dla dzieci, włożyłam tam kilka uszytych maskotek, dodatkowo bloki rysunkowe i artykuły papiernicze. Wbrew pozorom za niewielkie kwoty można wypchać cały karton po brzegi! Do tego stopnia, że musiałam załatwić sobie pomoc do transportu :)
Jeżeli macie możliwość zachęcam do stworzenia takich paczek, zapewniam, że daje to duuuużo radości!

A tymczasem szybkie zdjęcia z telefonu i świąteczny prezent  dla Magdy :)6 komentarzy:

 1. Sympatyczny króliczek, na pewno każda mała i duża dziewczynka chętnie przytuliłaby się do niego.
  Pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny króliczek:)

  rewelacyjnie że dałaś coś od siebie, dla potrzebujących! brawo, oby więcej było takich osób!

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki króliczek z pewnością ucieszy i utuli:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna z Ciebie osóbka, bardzo cieszę się, że pomagasz potrzebującym. Smutek dzieci rusza moje mysie serduszko najmocniej.

  OdpowiedzUsuń