wtorek, czerwca 16, 2015

Słoniowe Etui na Tablet

Długo się zastanawiałam, kiedy będzie odpowiedni czas by „wrócić”. Chęci uszycia czegoś, zrobienia zdjęć, napisania posta pojawiały się i znikały. Już dawno zapomniałam, jak wiele radości dał mi ten blog. Właściwie dzięki idei jego założenia oraz współpracy z ArtMadam zyskałam dużo nowych umiejętności, które pomogły mi w rozwoju zawodowym. Czas wstrzymania funkcjonowania niaf niaf, był czasem ciężkim. Czasem niespokojnym, spowodowanym nagłą zmianą codziennego trybu życia, przeznaczeniem wolnych od pracy weekendów na rzecz nauki, chorobą bliskiej osoby, wyjazdem mojego dobrego przyjaciela za granicę, ciągłą frustracją spowodowaną nawracającymi pytaniami „Czy damy radę?”. 
Obecnie oczekujemy z radością i niepokojem momentu takiego, kiedy po pracy razem z przyszłym mężem wrócimy do naszego domu i zjemy wspólnie obiad, bez pośpiechu, mijania się i rozstawania.

A żeby nie było tak smutno to na dzisiaj przygotowałam zdjęcia już dawno uszytego miękkiego pokrowca na tablet oraz pieska. Niewłaściwe jest, że tak fajne pieskowe zdjęcie nie zagościło na blogu w odpowiednim czasie. Ale poprawiam się :) Już nie wspomnę o tym, że mamy już prawie koniec czerwca a ja nie uszyłam w tym sezonie żadnych królików ślubnych!

Dziewczyny! Mam nadzieje, że mnie nie opuściłyście? Zaobserwowałam, że przez moją absencję blogową wykruszyło się kilku obserwatorów :(

10 komentarzy:

 1. Ja jestem:) i wszystkiego dobrego Wam życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie hand-madeowe pokrowce. Piesek śliczny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana,mam nadzieję,że po gorszych chwilach nastaną już tylko te lepsze :)
  Szyj,szyj i pokazuj nam bo pięknie ci to wychodzi!
  Jakie urocze psisko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo za ciepłe słowa :) bardzo mobilizują :)

   Usuń
 4. ja jestem cały czas, bo świetnie cię rozumie.. :) czasem przychodzą takie momenty w życiu że trzeba sobie odpuścić i na jakiś czas zawiesić działalność bloga, bo w końcu rodzina jest najważniejsza ;) jeszcze wszystko się unormuje ;)
  super pokrowiec.. no a psinka prze kochana <3
  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj po przerwie :) Pokrowiec jest fantastyczny :) Piesek- słodziak.

  OdpowiedzUsuń
 6. Etui urocze! A Kora- żywy misio!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń