niedziela, listopada 04, 2018

Edmund w kropki

Dzisiaj wygasa domena niafniaf.pl. Zaczęłam się zastanawiać czy jest sens przedłużać. Odrobinę mi żal tego bloga oraz tych blogowych znajomości. Do dzisiaj mam kontakt z czterema wspaniałymi dziewczynami poznanymi dzięki niafniaf.pl. Chciałabym tutaj napomknąć o Agnieszce, z którą zaczynałyśmy blogowanie razem z kotem na kolanach. Oj co to były za czasy! Dużo, dużo szycia, piękne zdjęcia, inspiracje. Teraz też tak jest! Co prawda za sprawą trójki małych skrzatów już nie publikujemy tak często, ale nadal doradzamy sobie kulinarnie, wspieramy remonty, trudne chwile macierzyństwa. Aga jest moją inspiracją zabawkową, edukacyjną oraz książeczkową. W końcu jest pedagogiem :)

Dziś nasz Kropkowy Edmund... W dobrym momencie. Kiedy ODRA na czasie. Co takiego Edmund by nam przekazał? SZCZEPCIE SWOJE DZIECI!

#szczepimy1 komentarz:

  1. Dziękuję Aniu, Ty też mnie inspirujesz:)Oczywiście pamiętam tamte czasy i gdyby tylko doba była dłuższa to może w końcu ogarnęłabym ten mój blogowy pamiętnik. Póki co cały czas jestem zapóźniona w pisaniu i publikowaniu a przecież tyle się dzieje i warto by to było uwiecznić:)

    OdpowiedzUsuń